Attīstošās magnētu spēles bērniem

Jaunums Ir noliktavā Baldonē Attīstošās magnētu spēles bērniem

Attīstošās magnētu spēles bērniem. Katrs mēs esam vecāks, kādam īpašam bērnam. Jā, katrs bērns ir talantīgs, priecīgs, laimīgs, veselīgs, radošs, jāļauj tikai tam notikt. Lai tas tā dzīvē arī būtu, mums kā vecākiem jānodrošina pienācīga vide, lai jaunais cilvēks spētu droši izteikt savas domas, talantus, mērķus un savas vēlmes. Emīls to uzdrošinājās un viņam ir 11. gadi! Datorspēles, nevēlēšanās komunicēt ar citiem bērniem, negribēšana pildīt mājas darbus, vecāku neklausīšana :) Domāju, ka Jūs saprotiet šādu dzīves situāciju :) Katrs vecāks zina, ka viņu bērnam ir talanti, jā katrs to zina!

Emīlam patīk izdomāt dažādas radošas un skaistas lietas, viena no tām ir magnētu spēle bērniem. Iespējams, tas ir veids kā izveidot kolosālas attiecības ar citiem bērniem. Vienā dienā viņam apnika datora spēle, mamma cītīgi jautāja, lai padara kaut ko interesantu. Rezultāts ir Jūsu acu priekšā. Vienā dienā pats uzzīmēja magnētu spēles dizainu, izdomāja nosaukumu un nākošajā dienā jau praktiski esam to ģimenē realizējuši. Arī Jūsu bērns to spēs, ļaujiet tikai tam brīvi notikt, lai arī kas tā būtu par ideju.

Jūs taču ziniet šo spēli? Jā, tā ir krustiņi un nullītes. Mērķis visiem skaidri zināms, jāsavāc 3 ar vienu līniju savienojami simboli. Bērnības atmiņas, kurš būs gudrāks un acīgāks, lai uzvarētu. Izbaudiet ģimenes mirkļus, spēlējot tik ļoti iemīļoto spēli kopā. Jautru un patīkamu atmosfēru Jūsmājās, mēs turpināsim radīt skaistas, aizrautīgas lietas visai ģimenei. ;)  Priecāsimies, ja atbalstīsiet Emīlu, lai viņam ir iedvesma jauniem darbiem!

Pievienot atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Modelis: Printsale
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 9.99 €
  • Bez PVN: 8.26 €

Etiķetes: Attīstošās spēles, magnēti