2018.gadam aizejot...

Autors: mantinas .lv 01.01.2019 0 komentāri

2018.gadam aizejot...

Jau atkal pagājis viens gads – kā, pa kuru laiku, to mēs nespējam aptvert. Šķiet, ka vienlaikus gadā paveikts tik daudz, taču no otras puses – izdarītais ir tikai neliela daļiņa iespēju, kuras vēlējāmies realizēt.

Šai gadā esam veikuši lielu darbu gan personīgajā dzīvē, lai uzlabotu mūsu bērnu dzīvi, viņu apstākļus un iespējas nākotnē, gan mūsu veikalā, nemitīgi papildinot tā klāstu, meklējot un piedāvājot mūsu pircējiem arvien jaunu, Latvijā neredzētu ražotāju rotaļlietas. Ar šo mūsu darbs noteikti nebeigsies, jo jau pavisam drīz gatavojamies sākt sadarbību ar mums jauniem un interesantiem rotaļlietu izgatavotājiem, kā arī esam sākuši paši ražot dažādas attīstošās rotaļlietas un bērnu Montessori gultiņas, kuras jau drīzumā varēsiet iegādāties mūsu veikalā.

Apsveikums, 2019. gadu sagaidot

Ko gan vēlēt Jaunajā gadā? Lai pietiek laika visam iecerētajam! Lai, pienākot nākamajai gadumijai, nav nepadarīta darba sajūtas! Lai laiks, ko pavadāt kopā ar saviem mīļajiem, sagādā gandarījumu visiem, kā lieliem, tā maziem.

Kādas ir mūsu apņemšanās, ieejot Jaunajā gadā?
Viena no tām noteikti ir turpināt darīt visu pēc labākās sirdsapziņas, cenšoties ar savu darbu palīdzēt pēc iespējas vairākiem bērniem. To mēs darām, gan izplatot kvalitatīvas, attīstošas un drošas rotaļlietas, kas sekmē mazuļu attīstību, gan ziedojot naudiņu fondam, kas palīdz bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.

Vēl mēs noteikti apņemamies ielikt veikalā, blogā, mūsu Facebook lapā un citos medijos vairāk mūsu pašu personības, mūsu pieredzi, zināšanas, ieteikumus, domas un sajūtas. Iepriekš nereti domājām, ka varētu rakstīt par dažādām mums tuvām, zināmām vai sasāpējušām tēmām, taču nolēmām no tā atturēties, jo, kā jau tipiskiem latviešiem, bija kauns, negribējās uzbāzties, likās par daudz personiski u.c. Taču šī gada laikā esam apjautuši, cik svarīgs mūsu līdzcilvēkiem, kas arī ir mūsu pircēji, ir tieši personīgais aspekts, cik nepieciešama un neatsverama it visā ir individuāla pieeja, spēja iejusties otra ādā, pacietība, kā arī māka uzklausīt. Nākamgad centīsimies likt lietā šai gadā uzzināto, lai sniegtu jums daudz interesantāku, krāsaināku, personiskāku saturu, kā arī daudz jaunu, skaistu, drošu, unikālu, attīstošu rotaļlietu!

Pēdējā lielā apņemšanās mums noteikti ir vairāk laika pavadīt visiem kopā! Lai arī dažkārt liekas, ka laika pāri nepaliek itin nemaz, taču varam pilnīgi droši teikt, ka lietām un cilvēkiem, kuri ir svarīgi, laiks atrodas vienmēr. Tāpēc 2019.gadā mēs centīsimies izzināt (un pastāstīt arī jums) dažādus ģimeniskus laika pavadīšanas veidus, sākot no galda spēlēm darba dienu vakaros, kopīgām pastaigām tuvējā mežā, līdz tuvākiem un tālākiem izbraukumiem visiem kopā.

Mums katram ir dota viena dzīve un viens 2019. gads! Padarīsim to katrs sev par lieliskāko gadu, kādu līdz šim esam piedzīvojuši! Piepildīsim to ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem un nelieliem ikdienas prieciņiem, vērosim savus bērnus to nemitīgajā augšanas, pilnveides un attīstības procesā, mīlēsim dzīvi un viens otru un – vissvarīgākais – būsim pateicīgi par to, kur esam, ar to, kas mums ir dots, kopā ar cilvēkiem, kuri ir mums līdzās!

Lai visiem neaizmirstami skaists 2019. gads!

mantiņas.lv komanda
Baiba, Aivars, Sandis, Jānis
Baldonē, 2018. gada izskaņā

www.akcijasdruka.lv

raivis@akcijasdruka.lv

Ieraksti komentāru