Skaists iesākums brīnišķīgam gadam

Autors: mantinas .lv 12.03.2019 0 komentāri

Mūsu draugi, radi un paziņas jau zina, ka šogad mūsmājās piedzīvotas milzīgas pārmaiņas, pateicoties kurām, mūsu pagalmā dzirdamas zāģa skaņas, mūsu puikas sastopami, krāsām notriepušies līdz nepazīšanai, un māju pārņēmusi tikko zāģēta koka fantastiskā smarža. Jūs uzminējāt – esam izveidojuši un iedarbinājuši paši savu rotaļlietu un bērnu mēbeļu ražotni!

No augstākās kvalitātes kokmateriāliem ražojam gan dažādas rotaļlietas, gan piederumus bērnistabai, taču visvairāk šo mēnešu laikā esam strādājuši tieši pie dažādu skaistu, izturīgu un oriģinālu gultiņu- māju izgatavošanas.

   

   

  

Gultiņas tiek ražotas no priedes koka, apstrādātas ar bērniem drošām krāsām (krāsu izvēle ir milzīga, piemeklējam tās atsevišķi katram klientam) vai laku (lakotās gultiņas ir manas personīgās favorītes, jo tās izskatās dabīgi, izceļot koka skaisto rakstu, ienesot fantastisku noskaņu bērnistabā). Gultiņu komplektācija katram klientam ir atšķirīga – kāds vēlas gultiņu, kuras matracis novietojams uz grīdas, citam zem matrača nepieciešamas lādes, vēl kāds vēlas opciju gultiņu ar laiku transformēt – visus šos risinājumus mēs izstrādājam pēc klienta vēlmēm.

Mūsu galvenais fokuss, radot savus produktus, kā arī tirgojot rotaļlietas mūsu veikaliņā, ir bērnu drošība. Arī savus produktus mēs ražojam, drošību stādot prioritārā pozīcijā. Ik mala, ik stūrītis ir noapaļoti, lai pēc iespējas mazinātu jebkādu traumatisma risku. Krāsas un lakas, ko izmantojam apstrādē, ir bērniem drošas. Turklāt – gultiņu karkasa drošību ir pārbaudījuši mūsu lielie drošības eksperti – Aivars un Sandis.

Mēs vēlamies, lai bērni dzīvo, aug un atpūšas drošā vidē un spēlējas ar attīstošām, skaistām un drošām rotaļlietām.

Visām mūsu ražotajām gultiņām, kā arī citām mēbelēm, rotaļlietām un piederumiem, sniedzam 2 gadu garantiju, turklāt, ja vēlaties apskatīt mūsu gultiņu tapšanas procesu, kā arī gatavos darbus klātienē, pataustīt un izpētīt ražošanā izmantotos materiālus, uz vietas apskatīt krāsu katalogu, būsiet mīļi gaidīti pie mums ciemos, taču lūdzam iepriekš sazināties facebook vai pa tālruni +371 26169517.

Visas mūsu izgatavotās preces iespējams apskatīt un pasūtīt mūsu Facebook lapā www.facebook.com/bernaizaugsmei un mājaslapā www.zipa.lv - tajā ievietojam visu mūsu izgatavoto preču fotogrāfijas, aprakstus, kā arī komunicējam ar saviem esošajiem un topošajiem klientiem. Nāc un pievienojies arī Tu mūsu lapas sekotāju lokam, varbūt jau kādā no tuvākajiem ierakstiem ieraudzīsi arī sava mazuļa ideālo gultiņu, plauktu vai citu sen izsapņotu, taču vēl nerealizētu projektu. Droši raksti mums, ja vēlies izgatavot oriģinālas, iepriekš neredzētas mēbeles – tā kā strādājam pēc individuāla pasūtījuma, neražojot daudz vienādu preču, varam lieliski pielāgoties lielai daļai mūsu klientu iegribu.

Ienāc mūsu Facebook lapā un pārliecinies, ka savu lielisko klientu apkalpošanas tradīciju, individuālo attieksmi pret ikvienu, neatkarīgi no tā, vai pasūtījums tiek veikts vai nē, kā arī rūpīgo attieksmi pret detaļām esam iedzīvinājuši ne tikai mūsu veikaliņā www.mantinas.lv, bet arī mūsu pašu mēbeļu un rotaļlietu ražotnē!

Gaidīsim Tevi ciemos!

www.mantinas.lv kolektīvs

 

Ieraksti komentāru