Vēlaties iepriecināt savus mīļos ar mūsu veikala produkciju? Lieliski!
Taču sarežģījumus rada pareizās rotaļlietas izvēle?

Lai dāvana trāpītu desmitniekā, mēs piedāvājam to noformēt DĀVANU KARTES veidā,
Tas atvieglos izvēles iespējas gan dāvinātājam, gan saņēmējam.​

 

Mēs piedāvājam divu veidu DĀVANU KARTES – elektronisko un klasisku (papīra formāta). Jūs varat izvēlēties, kāda Jums vai dāvanas saņēmējam ir ērtāka. Interneta veikalā Jūs varat iegādāties abu veidu dāvanu kartes, bet noliktavā “Bernāti” tikai klasisko dāvanu karti.

Iegādājoties elektronisko dāvanu karti, Jums jānorāda tās vērtība. Minimālā dāvanu kartes vērtība ir 10 €, maksimālā – pēc Jūsu brīvas izvēles. Automātiski ģenerētais kods kopā ar dāvanu kartes vērtību un lietošanas instrukciju tiks nosūtīts uz norādīto dāvanas saņēmēja e-pastu, Jums pašam šī dāvanu karte nebūs redzama.

Klasiskās formas dāvanu kartes iespējamās vērtības ir 10 €, 20 €, 30 €, 50 € un 100 €. Ja klasisko dāvanu karti Jūs iegādāsieties interneta veikalā, tad mēs to nosūtīsim uz to adresi, kuru Jūs būsiet norādījis kā preces saņēmēju.

Abu veidu dāvanu kartes var atprečot gan interneta veikalā www.mantinas.lv, gan noliktavā “Bernāti”, Baldones pagastā, Baldones novadā, iepriekš vienojoties par ierašanās laiku, zvanot pa tālruni 26169517. Noliktavā saņēmējam būs jāuzrāda klasiskās formas dāvanu karte vai elektroniskās dāvanu kartes izdruka.

Ņemiet vērā, ka dāvanu kartes kods derīgs tikai vienam pirkumam, izņemot, ja saņēmējs dāvanu karti atprečos mūsu interneta veikalā un iegādāto preču vērtība būs mazāka par dāvanu kartes vērtību. Tad dāvanu kartes atlikumu tās saņēmējs varēs izmantot citiem pirkumiem citā reizē, līdz dāvanu kartes vērtība tiks iztērēta. Ja, iepērkoties, preces vērtība būs lielāka par dāvanu kartes vērtību, tad saņēmējam būs jāsedz kopējās summas starpība.