Jauns produkts no www.zipa.lv!

Autors: mantinas .lv 16.11.2021 0 komentāri
Beidzot ir pienākusi tā diena, kad varam jums visiem pastāstīt – Bērna izaugsmei - Zipa.lv paralēli individuāla pasūtījuma bērnu mēbeļu izgatavošanai ir uzsākusi arī sērijveida produktu ražošanu!
Šodien vēlamies iepazīstināt jūs ar mūsu pirmo produktu – multifunkcionālo balansa konstruktoru!
Balansa konstruktors radīts, lai padarītu interesantu un attīstošu mazuļu ikdienu, vienlaikus palīdzot arī māmiņām viņu ikdienas gaitās!
Tiem, kuri jau seko mums kaut neilgu brīdi, nebūs nekādu šaubu par mūsu izstrādājumu atbilstību visaugstākajām drošības un kvalitātes prasībām, bet tiem, kuri pievienojušies nupat, vēlamies pastāstīt, ka balansa konstruktors, tāpat kā citi mūsu izstrādājumi, izgatavoti saskaņā ar bērnu rotaļlietu drošības standartiem. Katra atstarpe, katrs izmantotais materiāls ir rūpīgi pārdomāts! Mūsu multifunkcionālā balansa konstruktora izstrādē piedalījušies vairāki savas jomas speciālisti, taču tā izgatavošana, protams, ir mūsu fantastiskā meistara Jāņa darbs. Varam apgalvot, ka šis daudzpusējais rīks ir izdomāts un izgatavots, meistaram ieliekot tajā visu savu sirdi! Kā vienmēr ar mūsu darbiem, arī šoreiz vēlamies atvieglot dzīvi mazuļiem un viņu lieliskajām ģimenēm, sniedzot tām brīdi klusuma vai, tieši otrādi, daudz jautru, priekpilnu, aktīvu vai mīļu brīžu kopā.
Šī daudzpusējā rīka pielietojums ir gandrīz bezgalīgs – ticam, ka to var izmantot vēl neskaitāmos citos veidos, taču paši būtiskākie ir:
 Balansa kāpslis/dēlis mazajiem no 2 gadu vecuma – dēlis ir 20 cm plats, tāpēc īpaši piemērots pavisam maziem staigātājiem. Balansa dēli uz trīsstūra iespējams fiksēt trīs dažādos augstumos, tādējādi radot kā taisnus, tā ieslīpus trases posmus;
 Rotaļu trase, nobrauciens spēļu mašīnītēm vai trase bumbiņām;
 Krēsliņš, galdiņš bērniem vai to apvienojums, lietojot 2 sākuma komplektus; arī trīsstūri atsevišķi ir stabili novietojami uz gala un izmantojami kā nelieli krēsliņi!
 Pakāpiens – kā mazajiem cilvēciņiem, tā arī viņu vecākiem;
 Krēsliņš māmiņai vai tētim, spēlējoties vai lasot kopā ar mazuli vai vienkārši aizsienot apavus;
 Vingrošanas palīgrīks – novietojot dēli atšķirīgos augstumos, konstruktoru var izmantot kā atspiešanās virsmu, palīgrīku staipīšanās vingrinājumiem vai pakāpienu stepa nodarbībām. Vingrojot iespējams atsevišķi izmantot arī tikai trīsstūrus!
Ticam, ka jūs šim brīnišķīgajam rīkam atradīsiet vēl daudz dažādu pielietojuma veidu.
Pats konstruktors ir izgatavots no bērza finiera, tā trīsstūru pakāpieni – no masīvkoka! Darbojoties uz mūsu konstruktora, jums nav jābaidās par tā izturību – paši esam pārbaudījuši, ka tas iztur 180 kg svaru un noteikti izturētu vēl vairāk, taču vairāk dzīvo atsvariņu uz dēļa fiziski nevaram savietot tā izmēra dēļ. :)
Līdzsvara dēļa biezums ir vairāk kā 2 cm, tas nelocīsies, nelieksies un nelūzīs, arī aktīvi lietojot!
Piedāvājam konstruktoru iegādāties 2 dažādās komplektācijās:
- sākuma komplektā ietverti 2 pamatnes trīsstūri un 1 savienojošais balansa dēlis – šis komplekts būs lielisks iesākums jebkurai nākotnes kombinācijai; šādā sastāvā tas kalpo kā viena posma balansa dēlis, krēsliņš/galdiņš bērniņam, krēsls, pakāpiens, steperis vai cits palīgrīks māmiņai.
- lielajā komplektā esam apvienojuši 3 trīsstūrus un 2 savienojošos dēļus, lai izveidotu garāku trasi mazajam cilvēciņam vai iesaistītu viņu aktivitātēs kopā ar māmiņu – uz vienas konstruktora daļas var vingrot mamma, uz otras, novietojot nākamo dēli zemāk – vingrojumus var mēģināt atkārtot mazais cilvēciņš!
- Lai varētu papildināt savu komplektu, ja kādā brīdī saprotat, ka nepieciešams vēl kāds posms, piedāvājam atsevišķi iegādāties dēļus un trīsstūrus jums nepieciešamajā daudzumā.
Trīsstūru pakāpieni krāsoti ar bērniem drošām, ekoloģiskām, spilgtās krāsās tonētām ūdens bāzes eļļām, paši trīsstūri un dēļi – ar ekoloģiski sertificētu ūdens bāzes ar bišu vasku. Visām izejvielām pieejamas datu drošības lapas, kas ir būtiski mazuļiem ar dažādām alerģijām. Šo informāciju jau pavisam drīz varēsiet apskatīt mūsu mājaslapā – www.zipa.lv
Multifunkcionālo balansa konstruktoru iespējams iegādāties veikalā www.mantinas.lv, sadaļā Ražots Latvijā.
https://www.mantinas.lv/razots-latvija/
To var pasūtīt arī tepat, sūtot ziņu Facebook vai WhatsApp. Preces piegādes laiks ir līdz 5 darba dienām!
Gatavojoties Ziemassvētkiem laicīgi, arī mēs vēlamies pasniegt dāvanu ikvienam mūsu balansa konstruktora pircējam: tikai novembrī dāvināsim ikvienam pasūtījumam bezmaksas piegādi uz jebkuru Omniva pakomātu!
Bērna izaugsmei - Zipa.lv ģimene

Ieraksti komentāru