Paldies, ka esi iegriezies mūsu virtuālajā veikalā!

Šis interneta veikals ir izveidots, lai dotu Tev iespēju iegādāties augstas kvalitātes attīstošās rotaļlietas no koka, tekstila un citiem bērniem drošiem un draudzīgiem materiāliem.

Kāds ir mūsu stāsts?

Esam vecāki trim 12, 10 un 2 gadus veciem puikām, un, kā jau visi vecāki, vēlam saviem bērniem pašu labāko. Līdz ar bērnu ienākšanu ģimenē ļoti daudz lasījām par bērnu audzināšanu un viņu attīstību. Interesējāmies par spēlēm, rotaļām un, protams, arī rotaļlietām, kuras bērnu attīstībai būtu vispiemērotākās.

Lielā daļā informācijas avotu kā labākais risinājums bija minētas koka rotaļlietas, kuras, atšķirībā no parastajām rotaļlietām, daudz labāk veicina bērna izziņas un spēlēšanās prasmes. Un, kas nav mazsvarīgi – tās ir izgatavotas no bērniem drošiem un draudzīgiem materiāliem, ko nevarētu teikt par parastajām plastmasas un citu materiālu rotaļlietām, kuras bērniem var būt pat kaitīgas.

Iedziļinoties šajā tēmā arvien vairāk, sapratām, ka koka rotaļlietas ir īstais ceļš!

Kā nonācām līdz virtuālā veikala izveidei?

Šo gadu laikā esam izmēģinājuši dažādu ražotāju rotaļlietas, līdz nonācām pie secinājuma, ka viskvalitatīvākās un bērniem drošākās mantiņas piedāvā vācu rotaļlietu ražotāji. Tā kā Latvijas rotaļlietu veikalos šīs rotaļlietas tiek piedāvātas par salīdzinoši augstām cenām, meklējām veidus, kur tās iegādāties lētāk.

Savos meklējumos sazinājāmies ar vairākiem vācu rotaļlietu ražotājiem, un vienojāmies par rotaļlietu pasūtīšanu tieši no viņu rūpnīcām par ļoti draudzīgām cenām. Sākotnēji rotaļlietas sūtījām vien savām,  savu draugu, paziņu un ģimenes locekļu vajadzībām, bet vēlāk sapratām, ka šī ir lieliska iespēja, kuru varam piedāvāta arī citiem vecākiem, kuriem rūp savu bērnu attīstība un veselība. Tā arī tapa šis virtuālais rotaļlietu veikals!

Kāpēc izvēlēties tieši šīs rotaļlietas?

Mūsu virtuālā veikala plauktos varat atrast tikai tādas rotaļlietas, kuras izgatavotas no augstākās kvalitātes koka (bērza, oša, dižskābārža, tekstila), metāla un citiem materiāliem.

Rotaļlietu ražotāji, kuru mantiņas atrodamas mūsu veikalā, specializējušies tieši attīstošo rotaļlietu ražošanā. Katras mantiņas dizains ir oriģināls, tās radījuši pieredzējuši dizaineri, kuri ik dienu izgudro jaunas rotaļlietas un spēles bērniem, kas attīsta mazuļu iztēli, motoriku, rosina radošas izpausmes un jūtīgumu.

Kā iegādāties un saņemt rotaļlietas?

Preces, kuras pieejamas pasūtījumam, iespējams apskatīt mūsu interneta veikalā.

Lai veiktu pasūtījumu, izvēlies vēlamo rotaļlietu, ieliec to pirkuma grozā, un pēc rēķina apmaksas gaidi ziņu par pasūtījuma piegādi. Tā parasti notiek 2 nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Pasūtījumu iespējams saņemt izmantojot kurjera pakalpojumus, pakomātu starpniecību, kā arī bez maksas to iespējams izdarīt mūsu noliktavā “Bernāti”, Baldones pagastā, Ķekavas novadā, iepriekš vienojoties par pasūtījuma izņemšanas laiku, zvanot pa tālruni 26169517.

Gaidīsim Tevi ciemos klātienē, kā arī, protams, mūsu virtuālajā veikalā!

Baiba un Jānis
Mantiņas.lv komanda