Tegu magnētiskie bloki

Tegu magnētiskie bloki. Klik-klak. Tā ir ierastā un iemīļotā skaņu, kāda rotas, savienojot divus Tegu magnētiskos klucīšus. Tegu ir no jauna atklājis koka klučus, iedvešot klasiskajai rotaļlietai jaunu dzīvību! Droši iestrādājot magnētus katrā konstruktora sastāvdaļā, Tegu kluči kļūst interesanti un pievilcīgi gan bērniem, gan tiem, kas tādi jūtas sirdī. Pārvari gravitācijas spēku un ļauj savai iztēlei lidot vēl neredzētos augstumos. Nekādu instrukciju, elektronikas vai rokasgrāmatu; tikai koka rotaļlietas, kuras prasa iztēli un iespaido neierobežotu kreativitāti visu vecumu spēlētājiem. Mēs vēlamies atkal atgriezt apritē spēlēšanos bez noteikumiem.

Izgatavoti no skaistas, izturīgas Centrālamerikas  koksnes, krāsoti ar krāsām uz ūdens bāzes, šie klucīši ir izpelnījušies milzīgu piekrišanu visu vecumu bērnu starpā. Tie iedrošinās radīt , domāt, iztēloties un spēlēties!

Tegu klucīši ir iepakoti skaistās kastēs, kas ir gana lielas un izturīgas, lai rotaļlietas tajās varētu uzglabāt gadiem ilgi. Katram komplektam līdzi nāk Tegu stāsts – grāmatiņa, kurā ietvertas vairākas konstruēšanas variācijas, kā arī informācija par Tegu sociālajām un dabas aizsardzības iniciatīvām.

Tā ir maģija – vērot, kā atveras bērna iztēle. Zinātkāre. Atjautība. Radošums. Vēl lieliskāk ir radīt produktu, kas atver bērnu prātus. Mēs esam šeit, lai radītu piedzīvojumus, kas aizrauj bērnus drošā, dabiskā un inovatīvā veidā. Tegu šī radīšana ir apvienota ar atbildību. Ar sociāli atbildīgas biznesa prakses palīdzību mēs palīdzam Hondurasas sabiedrībai mežu atjaunošanā, izglītībā un dažādās sociālās iniciatīvās.

Atvainojiet, šobrīd šajā preču grupā preces nav pieejamas.

Preces tiek sagatavotas - sekojiet izmaiņām internetveikalā un sociālajos tīklos!

magnētiskie bloki, koka rotaļlietas, motorikas attīstība, loģiskā domāšana, krāsas, formas, celtniecības komplekt, arhitekti